1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Uroczyste zakończenie 4 klasy Liceum Ogólnokształcącego

W piątek 26 kwietnia 2024 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie 4 klasy liceum ogólnokształcącego. Ze szkołą pożegnali się: Julia, Sylwia, Paweł i Mateusz – pierwsi maturzyści w historii naszej placówki.

Na sali zgromadzili się wszyscy, którzy towarzyszyli uczniom na ścieżce ich edukacji w liceum. Był to czas wielu wspomnień i wzruszeń oraz podziękowań dla dyrekcji i całego grona pedagogicznego, obsługi szkoły oraz pożegananie z koleżankami i kolegami ze szkoły.

Uczniowie klasy 4 oraz ich koledzy i koleżanki z młodszych klas licealnych przygotowaliśmy krótki program artystyczny oraz poczęstunek dla zebranych gości.

Sylwia, Julia, Paweł, Mateusz – trzymamy za Was kciuki na maturze! Powodzenia!!!