Godziny dostępności nauczycieli
L.p. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | GODZINA OD DO |
---|---|---|---|
1 | Bąk Maciej | wtorek | 11:35-12:35 |
2 | Białek Monika | piątek | 11:35-12:35 |
3 | Bigaj Katarzyna | wtorek | 11:20-12:20 |
4 | Chęcińska Mirosława | czwartek | 12:20-13:20 |
5 | Chmielewski Tomasz | czwartek | 11:35-12:35 |
6 | Chronowska Beata | poniedziałek /piątek | 9:45-10:15/9:45-10:15 |
7 | Dębski Bartosz | wtorek / piątek | 11.00-11.30 /11.00-11.30 |
8 | Gabiga Paulina | czwartek | 8:45-9:45 |
9 | Guz Kornelia | wtorek | 11.20 - 12.20 |
10 | Holewik Agnieszka | piątek | 10:35 - 11:35 |
11 | Jańczuk Monika | poniedziałek, piątek | 7.30-8.00 / 10.05-10.35 |
12 | Kapuśniak Kamila | poniedziałek | 10:30- 11:30 |
13 | Kołoch Marta | wtorek | 10.30-11.30 |
14 | Kołodziej Anita | poniedziałek/piątek | 12.30-13.00 / 8.50-9.20 |
15 | Konsek Dorota | wtorek, środa | 9.45-10.15 / 08.45 - 9.15 |
16 | Kowalczyk-Marekwia Joanna | poniedziałek | 10:35-11:35 |
17 | Kozak Barbara | poniedziałek | 10:30 - 11:30 |
18 | Kozak-Tomska Aneta | piątek | 11.20-12.20 |
19 | Kruszyńska Barbara | poniedziałek | 8:00 - 9:00 |
20 | Krztoń Alicja | wtorek, piątek | 9.45-10.15 / 13.20-13-50 |
21 | Kubica Ewelina | piątek | 9:30 - 10:30 |
22 | Kurkierewicz Anna | środa | 9.00-10.00 |
23 | Langowska Anna | środa | 11.35 - 12.35 |
24 | Lekki-Małek Patrycja | poniedziałek | 13.00 -14.00 |
25 | Lemke Grzegorz | poniedziałek | 11.20 - 12.20 |
26 | Malczyk Jolanta | czwartek | 7:30-8:00 / 15:50-16:20 |
27 | Malisz Grzegorz | czwartek | 11:20-12:20 |
28 | Matula Aleksandra | wtorek | 11.35-12.35 |
29 | Miękina Aneta | wtorek | 9:30-10:30 |
30 | Mikołowicz Anna | wtorek | 11:35 - 12:35 |
31 | Musioł Anna | wtorek, czwartek | 15:00-15:30 |
32 | Nietupska Edyta | 11;35 - 12:31 | |
33 | Niedzielska Elżbieta | poniedziałek , wtorek | 12:35-13:05 / 11:35-12:05 |
34 | Olaszewski Tomasz | poniedziałek | 10:30-11:30 |
35 | Parysz Maria | środa | 11.35-12.35 |
36 | Pasierbek Agata | wtorek | 11:20 - 12:20 |
37 | Paszewska Katarzyna | środa | 10.30 - 11.30 |
38 | Piwek Katarzyna | piątek | 10.35 - 11.35 |
39 | Pośpiech Iwona | wtorek | 10:30 - 11:30 |
40 | Pośpiech Sławomir | wtorek | 8.00-9.00 |
41 | Przybyłowicz Brygida | poniedziałek/środa | 09.45-10.15 / 12.35 - 13.05 |
42 | Rosik Katarzyna | wtorek,środa | 12.40 - 13.10 / 9.50 -10.20 |
43 | Rudek Patrycja | środa | 12.20-13.20 |
44 | Rudolf Tatiana | wtorek | 10.30 - 11.30 |
45 | Ruta-Kalarus Małgorzata | piątek | 11:45-12:45 |
46 | Sacawa Katarzyna | poniedziałek | 09:45-10:45 |
47 | Skrzypczyk Katarzyna | poniedziałek | 10.30 - 11.30 |
48 | Sowińska-Franczyk Magdalena | 11;35 - 12:46 | |
49 | Staniek Kornelia | czwartek | 10:30 - 11:30 |
50 | Stawiarska Alicja | poniedziałek | 9.40-10.40 |
51 | Stawiarska Mirosława | wtorek | 12.20-13.20 |
52 | Stefańska Oliwia | 11:35 - 12:50 | |
53 | Swadźba Joanna | wtorek/czwartek | 12.35-13.05 / 9.45-10.15 |
54 | Swoboda Łukasz | wtorek | 8.40-9.40 co 2 tydz. |
55 | Syrek Wioletta | piątek | 10.35-11.35 |
56 | Szałowska Bożena | poniedzialek | 11.35-12.35 |
57 | Szczęchuła Justyna | czwartek | 9:35 - 10:35 |
58 | Śliwa Janina | czwartek | 10:35 - 11:35 |
59 | Śliwa Tadeusz | wtorek | 7:30-8:30 |
60 | Śmichura Katarzyna | poniedziałek | 8:45- 9:45 |
61 | Tomaszewska Anna | środa | 10.35-11.35 |
62 | Wade Ewa | środa | 13.20 - 14.20 |
63 | Wagner Monika | 11;35 - 12:60 | |
64 | Widera Jolanta | środa | 10.35 - 11.35 |
65 | Wieczorek Marta | 11;35 - 12:62 | |
66 | Wieczorek Natalia | poniedziałek, czwartek | 12:40 - 13:10, 9:45 - 10:15 |
67 | Włodarska Joanna | piątek | 11:35-12:35 |
68 | Wolny Kinga | czwartek, piątek | 9:00 - 9:30, 8:15 - 8:45 |
69 | Wróbel Barbara | drugi i czwarty wtorek miesiąca | 15.05-15.30 |
70 | Wyleżuch Grażyna | wtorek | 15.00-16.00 |
71 | Zakłos Monika | wtorek | 10.30-11.30 |
72 | Zazulak Aleksander | środa, piątek | 13.30-14.00, 13.30-14.00 |
73 | Zych Sylwia | czwartek | 10.30-11.30 |