1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Piknik szkolny połączony z dniem Sportu oraz z Dniem Dziecka

W dniu 15.06.2023r. w naszej szkole odbył się Piknik szkolny połączony z dniem Sportu oraz z Dniem Dziecka.

Celem pikniku było przede wszystkim aktywne spędzenie czasu oraz wspaniała zabawa dzieci, liczne gry, malowanie twarzy, tworzenie balonów i warkoczyków. Dzięki sprawnym działaniom naszej rady rodziców dzieci mogły cieszyć się zamkiem dmuchanym.

Piknik rozpoczęliśmy od sportowych zabaw i rozgrywek w sali gimnastycznej oraz na podwórku szkolnym. Następnie przybyła Ochotnicza Straż Pożarna z Mikołowa, która zaprezentowała nam na czym polega ich praca oraz jakim sprzętem ratowniczym się posługują. Po pokazie lania wody przez strażaków mogliśmy posilić się pysznymi kiełbaskami z grilla. Między czasie na przejażdżkę samochodem Ford Mustang wybraliśmy się dzięki Panu Filipowi. Oglądaliśmy również prezentację pieska na zajęciach Dogoterapii przedstawionej przez Pana Ireneusza oraz swoją pasje przedstawili nam Panowie z Mikołowskiego Klubu „Krótkofalowców”.

W samo południe oglądaliśmy wspaniałe występy naszych uczniów ,którzy mieli możliwość zaprezentowania na scenie swoich talentów i osiągnięć. Przed nami wystąpili:

1.Magda Torz, Zuzanna Loska oraz Magda Chełpa w układzie tanecznym .
2.Julia Poloczek w utworze pt. :Księżniczka”
3.Katarzyna Ostrycharz w utworze pt.: „Ostatni raz z moja klasą ”
4.Szkolny Zespół „Nibygrajki” klas 1-3 grający na butelkach.
5.Lena Kołakowska z klasy z piosenką.
6.Ania Anioł w układzie tanecznym .
7.Sylwia Głodek z piosenką oraz tańcem.
8.Absolwent naszej szkoły –gość specjalny – Marcel Kaczmarczyk ,który przygotował dla nas koncert instrumentalny na pianinie, akordeonie oraz wiolonczeli.

Na obiad nasza wspaniała kuchnia zaserwowała nam pyszną grochówkę z chlebem. A na deser czekały na nas wspaniałe ciasta upieczone przez naszych cudownych rodziców. Dziękujemy bardzo

Na zakończenie pikniku kibicowaliśmy naszym uczniom w finale piłki nożnej. O puchar zwycięzcy walczyła klasa 6pa i 8 pa ,każdy uczeń wylosował nagrodę w loterii szkolnej . Mamy nadzieję, że będzie nam dane spotkać się znów za rok.