1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

Wczoraj wszystkie klasy licealne wzięły udział w wycieczce szkolnej. Odwiedziliśmy wyjątkowe miejsce: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. To wspólna książnica naukowa dwóch katowickich uczelni – Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Podstawowym celem Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, funkcjonujących w CINIB-ie, jest zaspokajanie potrzeb studentów, pracowników nauki oraz mieszkańców regionu w zakresie dostępu do materiałów bibliotecznych oraz informacji naukowej.
Książki, nowoczesne technologie, piękna architektura budynku… Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Dziękujemy przemiłym Paniom Przewodniczkom. Gratulujemy Alanowi z 1lb pierwszej karty bibliotecznej!!!