1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Konkurs recytatorski
We wtorek 16 maja trzy uczennice naszej szkoły – Lena, Natalia i Katarzyna brały udział w Regionalnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „O tym co najpiękniejsze na świecie”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie. Wiersze znanych poetów recytowali uczniowie placówek specjalnych w trzech kategoriach wiekowych (kl. I-III; kl. IV-VIII i szkoła ponadpodstawowa SPdP). Uczennice godnie reprezentowały naszą szkołę, pięknie wyrecytowały wiersze. Po występach wszystkich uczestników członkowie jury ogłosili wyniki, wręczyli dyplomy i nagrody. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami ?
Lena, która zaprezentowała wiersz Juliana Tuwima „Bambo” zdobyła III miejsce w najmłodszej grupie wiekowej; w najstarszej grupie wiekowej Natalia z wierszem Juliana Tuwima „W aeroplanie” zdobyła III miejsce, a Kasia z wierszem Jana Brzechwy „Na straganie” otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy !!! Dziękujemy organizatorom za mile spędzony wspólnie czas.