Szanowni Państwo,

Zostało kilka ostatnich dni na rozliczenie podatku, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) na rzecz Zespołu Szkół nr 2 Specjalnych w Mikołowie, KRS 0000064561

Jest dla nas budujące, że wybieracie Państwo naszą placówkę, która przychody w całości przeznacza na rozwój szkoły Państwa dzieci. Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych, uda nam się zrealizować kolejne inwestycje dzięki Państwa wsparciu.

Prosimy wszystkich rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli o zachęcanie przyjaciół i znajomych do wsparcia naszej szkoły – wszystkie środki uzyskane z odpisu 1,5% przeznaczymy na poprawę warunków edukacji i zabawy Państwa dzieci!

Dotarcie z tą informacją do jak największego grona osób oraz pozyskanie wielu darczyńców, którzy są gotowi wspierać naszą pracę, pozwoli nam na realizację modernizacji placówki.

Wszystkim, którzy odpowiedzą na naszą prośbę z góry gorąco dziękujemy.