1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szkolny turniej piłki rzucanej

Na przełomie lutego i marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym turnieju piłki rzucanej. Każda klasa miała swoich przedstawicieli i walczyła z pozostałymi w rozgrywkach, które odbywały się na zajęciach wychowania fizycznego, świetlicowych i w miarę możliwości w wolnych chwilach. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych w prostej grze. Celem akcji było zintegrowanie uczniów oraz zwrócenie uwagi na rolę aktywności fizycznej w naszym życiu, wspólna zabawa–gra i współdziałanie w grupie, wzajemna pomoc, działanie zgodnie z zasadą fair –play. Koordynatorami turnieju w szkole byli nauczyciele wychowania fizycznego. Dzisiaj odbyły się finały rozgrywek w różnych grupach wiekowych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i jesteśmy dumni, że tak pięknie i ambitnie włączyli się we wspólną zabawę.

Po wielu rozgrywkach i zaciętej walce z wielką przyjemnością informujemy, że:

I miejsce w grupie STARSZEJ zajęła klasa 8 pc – Denis i Sandra

II miejsce klasa 8 pa – Wiktor i Sebastian,

klasa 6pb z reprezentantami Madzią, Zuzią i Madzią uplasowała się na III miejscu.

W klasach MŁODSZYCH:

I miejsce klasa 5pb Piotrek, Kacper, Bartek;

II miejsce klasa 4,5 pac Piotrek, Brajan, Nikola

Wręczenie pucharów i nagród odbyło się zaraz po turnieju. Wszyscy, którzy brali udział mogli liczyć na drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele wychowania fizycznego