1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zbieramy Miedziaki i Wspieramy Dzieciaki – akcja charytatywna

W naszej szkole trwają obecnie różne akcje charytatywne, między innymi: „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” dla Domu Seniora, pomoc dla schroniska dla zwierząt, zrzutka.pl na wózek dla naszej koleżanki, zbieramy nakrętni a od wczoraj włączyliśmy się również do lokalnej akcji zbierania grosików.

Dzięki wsparciu Orzeskiego Centrum Nakrętkowego (https://www.facebook.com/OrzeskieCentrumNakretkowe) szkoła włączyła się w zbiórkę grosików „Zbieramy miedziaki – wspieramy dzieciaki”, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc dla uczniów naszej szkoły.

Od wczoraj (07 listopad) przy wejściu głównym wystawiony jest SŁOIK NA MIEDZIAKI (polskie grosze). Druga skarbonka znajduje się u przedstawicieli szkolnego samorządu uczniowskiego, który koordynuje akcję.

Aktualnie dochód uzyskany z naszych szkolnych skarbonek zasili konto Nadii na https://zrzutka.pl/wozek-dla-nadii , którą wspieramy, aby mogła korzystać z nowego wózka.
Po zakończeniu akcji dla Nadii, dochód przekażemy innemu potrzebującemu uczniowi naszej szkoły, o czym poinformujemy.

Część grosików już trafiła do przeliczenia. 

SŁOIK BĘDZIE DOSTĘPNY CODZIENNIE PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY – zachęcamy do wrzucania grosików.