1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Podziękowania za dary dla Ukrainy

Ten film przesyłają siostry Służebniczki z Parafii św. Michała Archanioła we Lwowie-Sichowie, jako podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych w pomoc Ukrainie i pomoc podopiecznym parafii. W filmie jest wiele ujęć z przedszkola prowadzonego przez Siostry, a obecnie zamieszkałego przez uchodźców ze Wschodniej Ukrainy, głownie matki z dziećmi. Kto był we Lwowie-Sichowie na pewno pozna to miejsce.

Dziekujemy, że tak szybko do szkoły dotarło bardzo dużo potrzebnych rzeczy.

Właśnie oczekujemy na pierwszych gości w naszej szkole, która będzie pełniła fukcję przejściowego miejsca pobytu uchodźców.
Proszę śledzić nasze wpisy – będziemy umieszczać informacje, co na bieżąco jest potrzebne, aby tym osobom zapewnić komfortowy pobyt w naszej szkole.

Link do filmu: