1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Pomoc finansowa dla Ukrainy

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Przyjaciele szkoły.
Przygotowując akcję pomocową dla naszych sąsiadów z ogarniętej wojną Ukrainy, dostaliśmy prośbę o pomoc finansową dla parafii we Lwowie, która prowadzi ochronkę dla dzieci i zajmuje się pomocą dla osób starszych potrzebujących pomocy. Z przedstawionej relacji wynika, że brakuje im już wszystkiego – środków czystości, jedzenia, pampersów, lekarstw dla dzieci. Sytuacja jest dramatyczna.
Niestety dostarczenie pomocy rzeczowej na dzień dzisiejszy jest niemożliwe, ale w okolicy funkcjonuje jeszcze kilka punktów handlowych, w których można te rzeczy nabyć.

Przekazujemy konto bankowe, z zapewnieniem, że 100% wpłaconych środków trafi do potrzebujących osób.

Parafia WNMP Wodzisław Śląski
Ul. Kościelna 1
2110 202472 0000 640201252675
z dopiskiem „OLZALOGISTIC-POMOC DLA UKRAINY”

 

 

Załączamy kilka linków, aby móc zweryfikować informacje: