1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. ,,Bawcie się z Nami- Waszymi rówieśnikami”

22 listopada w Naszej Szkole odbyła się impreza sportowa pod hasłem ,,Bawcie się z Nami- Waszymi rówieśnikami”. W pierwszej części naszej imprezy uczniowie opowiedzieli o wybitnych polskich sportowcach w dość nietuzinkowy sposób. Uczniowie zaprezentowali sportowców z różnych dyscyplin sportowych. Specjalnie dla naszych dzieciaków pokaz akrobacji sportowych dali Marcin Trzepizur oraz Michał Franke. W drugiej części dzieciaki świetnie poradziły sobie z przygotowanymi wyzwaniami sportowymi, a koniec dla naszych podopiecznych czekał wspaniały animator i Dj pracujący pod nazwą Party Masters Kids! Dzięki uprzejmości Pana Marka Ajchsztet nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w cudownych zabawach, iluzjach i różnych animacjach, które dały nam wszystkim wiele uśmiechu i radości- za co bardzo Panu Markowi dziękujemy! Jeszcze długo będziemy wspominać ten pełen atrakcji dzień.