1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
Świąteczny Króliczek

„Prawdziwie piękne jest to co czyni człowieka lepszym”

Anne Louise de Stael-Holstein

 W związku ze zbliżającymi się świętami bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w dalszej realizacji naszego kartkowego projektu. Z pomocą nauczycieli wykonaliśmy mnóstwo świątecznych kartek, którymi chcemy się Wam pochwalić.

A na święta życzymy przede wszystkim zdrowia.

Niech radość ze Zmartwychwstania Pańskiego napełni Was pogodą ducha, optymizmem i prawdziwą nadzieją,
a nadchodzące dni będą czasem spokoju, wytchnienia i rodzinnego odpoczynku. Niech te święta będą zdrowe, ale też pełne radości z małych gestów, obecności najbliższych oraz pełne siły pomimo wszelkich trudności.

Uczniowie, Dyrekcja
wraz z wszystkimi pracownikami
Zespołu Szkół nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie