3. Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

1 września 2020 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Mając na uwadze obecną sytuacją epidemiczną, wyjątkowo w tym roku
nie będzie wspólnego uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.

Zapraszam jedynie na spotkanie uczniów danych klas z wychowawcami.

Spotkania odbędą się o godz. 8:30 w salach lekcyjnych.

Do sal lekcyjnych zapraszamy przede wszystkim uczniów.
Jedynie w przypadku nowych uczniów, gdy dziecko samodzielnie nie chciałoby pójść do klasy na spotkanie to wychowawca poprosi również rodzica i podejmie ostateczną decyzję. W związku z tym proszę rodziców, którzy samodzielnie przywiozą dzieci o oczekiwanie na nich w okolicy szkoły lub w samochodach.

Spotkania będą trwały krótko w granicach 20-30 min.

Dla bezpieczeństwa siebie i innych na terenie szkoły jest zalecane noszenie maseczki lub przyłbicy przez pracowników szkoły jak również /w miarę możliwości/ uczniów. Każdego obowiązuje zachowanie dystansu społecznego ok 1,5-2 m. Rekomenduje się częste mycie rąk.

Pierwsze spotkania z rodzicami wychowawcy organizują według ustalonego harmonogramu w dniach
od 02 września do 15 września 2020 r.
Będą to spotkania ustalane przez wychowawcę.

Ponadto informuję, że w tym roku szkolnym:

1) zajęcia w szkole będą od godz. 8:00 do 14:35.

2) przewozy planowane są w godzinach:

• przyjazd do szkoły 7:30 – 8:00
  • wyjazd 14:35-15:00 lub wcześniej jeżeli dana gmina tak zorganizuje przewozy w porozumieniu ze szkołą.

3) wszystkich uczniów obowiązują 2 komplety przyborów szkolnych (jeden do pracy w szkole, drugi do pracy w domu). Szkolnego kompletu uczniowie nie zabierają do domów. Jest on do użytku tylko i wyłącznie dla danego ucznia. Uczniowie nie mogą wymieniać się przyborami między sobą.

Szczegółowe procedury pracy szkoły w czasie epidemii koronawirusa zostaną opublikowane
do 31.08.2020 r. na stronie www.