1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Relacja z realizacji projektu edukacyjnego „Ja jako cukiernik i twórca receptur”

W związku z udziałem naszego projektu edukacyjnego „Ja jako cukiernik i twórca receptur” w programie „Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu” organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era, uzyskaliśmy odznakę i certyfikat Dobrze zaprojektowana szkoła.

W projekcie edukacyjnym „Ja jako cukiernik i twórca receptur” brało udział 4 uczniów klasy 8.

Uczniowie przygotowywali kilka różnych ciast z uwzględnieniem zasad organizacji stanowiska pracy i przepisów BHP. Podczas sporządzania wykonywali zdjęcia dokumentujące szczegółowy etap produkcji. Przenieśli zdjęcia z aparatu lub telefonu na komputer, formatowali je, wstawiali do programu Word i tworzyli szczegółową recepturę ze zdjęciami. Następnie obsługiwali drukarkę, laminarkę, gdzie drukowali i laminowali powstałe przepisy.

Poniżej prezentujemy dzieła stworzone podczas projektu, czyli receptury i krótka prezentacja ich pracy.

Prezentacja do pobrania: Podsumowanie projektu edukacyjnego Ja jako cukiernik i twórca receptur (1)

Dziękujemy Uczestnicy projektu