1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Podziękowania dla pracowników medycznych i służb pomocniczych

Niedawno obchodziliśmy święto służb medycznych, z tej okazji ogłosiliśmy akcję „Kartka dla medyka”. Dotarło do nas wiele pięknych prac. Ogromnie nas wzruszyło to, jak poważnie nasi uczniowie potraktowali to wezwanie i tak pięknie wyrazili poprzez sztukę swoją wdzięczność. Obrazki, które zostały przesłane drogą e-mailową zawierają  także życzenia dla służb medycznych walczących z koronawirusem i na co dzień dbających o nasze zdrowie. Jest to nasze podziękowanie za trudną pracę wszystkich pracowników służby zdrowia: służb pomocniczych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, lekarzy- całego personelu pracującego w naszych szpitalach i przychodniach. Doceniamy to, co robią na co dzień w czasie pandemii koronawirusa. Wyrażamy tym samym ogromną wdzięczność i szacunek. Mamy nadzieję, że krótka prezentacja przyniesie im uśmiech i radość.