3. Podziękowania dla Rodziców i Opiekunów

Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

Dziękujemy wszystkim, który w ostatnim czasie wypełnili anonimowe ankiety dotyczące realizacji zdalnego nauczania w naszej szkole. Ankiety wypełniło około 60% uprawnionych. Cieszy nas fakt, że większość z Państwa (98,5% ankietowanych) dobrze oceniła naszą pracę zdalną i uważa, że ustalone zasady zdalnego nauczania są odpowiednie. Te obszary, które według Was wymagają poprawy próbujemy na bieżąco korygować i naprawiać. Jesteśmy otwarci na Państwa opinie i sugestie, które możecie przedstawić wychowawcom uczniów, jak również napisać w mailu na adres: sekretariat@zs2s-mikolow.pl.

Staramy się, aby sytuacja, która zaskoczyła nie tylko uczniów i ich rodziców/opiekunów,
ale także nauczycieli, była jak najmniej odczuwalna w zakresie kontynuacji edukacji oraz opieki psychologicznej i pedagogicznej oraz technicznej.

Przede wszystkim jednak dziękujemy za Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie, ponieważ jesteście ważnym ogniwem w procesie nauki, szczególnie teraz, kiedy odbywa się ona w formie zdalnej.

Pozdrawiam Wszystkich życząc zdrowia.

Dyrektor szkoły Tadeusz Śliwa