Nauczyciele WF-u serdecznie witają wszystkich uczniów naszej szkoły.

 

 Jak wiecie lekcje WF- u odbywają się poza salą gimnastyczną, poza naszą szkołą .Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i chętnie uczestniczycie w przygotowywane przez nas lekcjach, że są one zrozumiałe i ciekawe. Przypominam, że uczestniczymy w lekcjach tylko , gdy czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowi, . w swoim tempie. Aby czerpać z nich jak najwięcej przyjemności. Aby wzbogacić naszą propozycję zajęć zapoznajcie się z dodatkowymi propozycjami ćwiczeń. Mamy nadzieję, że podobnie jak my nie możecie się doczekać spotkania z nami. Zachęcając do oglądanych zajęć serdecznie pozdrawiamy.  

                                                                                                                                   Nauczyciele WF 

 

Oto propozycje: 

Ćwiczenia ogólnorozwojowe: https://wordwall.net/resource/1039991/%C4%87wiczenia-og%C3%B3lnorozwojowe

Ćwiczenia rozciągające uproszczone:  https://wordwall.net/resource/1042301/%C4%87wiczenia-rozci%C4%85gaj%C4%85ce-uproszczone