1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Wiosna wokół Nas”

W marcu w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Wiosna wokół Nas”. W konkursie brali udział uczniowie, którzy uczęszczają na zajęcia świetlicowe. Ich zadaniem było przedstawienie w formie graficznej wiosny. Nasi uczniowie zdecydowanie puścili wodze swojej wyobraźni i stworzyli piękne, pełne kolorów i fantazji prace, z których została stworzona wiosenna wystawa.
Wybór laureatów konkursu był trudny, ale udało się wyłonić zwycięskie prace!

Oto wyniki konkursu:
I miejsce Igor Gruszczyński kl. 8pzc
II miejsce Klaudia Musioł kl. 7pzb
III miejsce Wiktor Larysz kl. 5pa

Wyróżnienia:
Nikola Gatys – Dobosiewicz kl. 3pa
Milena Chudoba kl. 2pb
Emilia Kot kl 6pzc
Weronika Górny kl. 6pa

Organizatorzy konkursu p. Jola W. i Kasia Ś. wszystkim uczestnikom bardzo dziękują za zaangażowanie, a laureatom serdecznie gratulują! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu na pikniku szkolnym.