1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca w pięknie udekorowanej sali naszej szkoły, odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Ten wyjątkowy dzień był pełen radości, wzruszeń i pożegnań, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Cała społeczność szkolna zgromadziła się, by świętować zakończenie roku szkolnego. Na widowni zasiadli rodzice, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz uczniowie, którzy oczekiwali z niecierpliwością na rozpoczęcie uroczystości. 

Część artystyczną rozpoczęły występy uczniów. Ich niezwykła energia, uśmiechy i talent porwały wszystkich zebranych. Występ uczniów przypomniał o tym, jak wiele radości płynie z odkrywania własnych talentów i przezwyciężania swoich barier. Nauczyciele i rodzice z dumą obserwowali osiągnięcia młodzieży, a uczniowie czuli się jak prawdziwi artyści na scenie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dla niektórych był to pierwszy występ publiczny w życiu. 

Po części artystycznej przyszedł czas na wzruszające przemówienia. Dyrektor naszej szkoły wyraził swoją wdzięczność i dumę z osiągnięć uczniów. Podkreślił, jak wiele wysiłku włożyli w rozwój umiejętności i wiedzy przez cały rok szkolny. Te słowa z pewnością zmotywują ich do dalszego rozwoju i dały poczucie, że ich wysiłki są doceniane.

Po tych wzruszających chwilach pozostały już wspomnienia, które możemy ożywić, oglądając pamiątkowy film: