1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny naszego ucznia

29 stycznia dostaliśmy smutną wiadomość o śmierci Huberta Adamczyka ucznia klasy 8pa.

Wspominać go będziemy jako pogodnego, uśmiechniętego, koleżeńskiego i pomocnego ucznia, fascynującego się dźwiękami dzwonów.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim.
Społeczność szkoły łączy się w bólu z rodziną i pamięta w modlitwie.

Pożegnania od uczniów:

 

Świętej pamięci Hubert był moim dobrym Przyjacielem – połączyła nas jego wielka pasja do dźwięków dzwonów. Zapamiętam Huberta jako grzecznego, uczynnego, koleżeńskiego, miłego kolegę. Zawsze mówił z daleka ,,Dzień dobry”. Nie ma ludzi niezastąpionych – to nieprawda. Hubert dla mnie pozostanie niezastąpiony- On i Jego pytania “Jak się czujesz Alan?” – będzie mi tego brakowało. Nikt i nic tego nie zastąpi- to już nie będzie to samo. Mam nadzieję, że w niebie będzie głośno wybrzmiewać jego “dzień dobry”.

Niech Anielskie dzwony biją bez przerwy dla ciebie.

Żegnaj Hubert spoczywaj w pokoju -Alan 1lb