1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zbiórka elektrośmieci
Dzień dobry,

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Zużyty sprzęt dostarczamy do szkoły w dniach 20 i 21 stycznia 2022 roku od 8.00 do 15.00 lub 24 stycznia 2022 roku najpóźniej do godziny 9:00, ponieważ w tym dniu nastąpi odbiór elektrośmieci ze szkoły.

Bardzo proszę o Państwa o aktywny udział akcji.

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe itp. Nie odbieramy tonerów i świetlówek.