Dzień 26 maja – Święto Matki.


To jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Mama – to synonim dobra oraz miłości, ciepła i szczęścia rodzinnego, przyjaźni, przywiązania, i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. W tym dniu wszystkie mamy obdarowujemy szczególnymi dowodami naszej miłości. Również uczniowie Zespołu Szkół nr2 Specjalnych w Mikołowie nie zapomnieli o swoich mamach. Swoją szczególną wdzięczność wyrazili wykonując portrety swoich mam, które można zobaczyć w galerii prac poświęconej Dniu Matki na naszej stronie internetowej oraz oglądając prezentację:

https://view.genial.ly/5ecc21a93336400d9bf8cfe0/presentation-dzien-matki-zs2s-w-mikolowie?fbclid=IwAR1LLEG5ant_foWdJ3lKoi9J2vdgBneBID-Wj1URL-s-akYO97941X1BsTE

W ten piękny i radosny dzień

Wszystkim Mamom naszych Uczniów składamy

najserdeczniejsze życzenia:

długich lat w zdrowiu,

szczęścia i wszelkiej pomyślności,

spełnienia najskrytszych pragnień,

samych cudownych chwil w życiu

i zawsze pociechy ze swoich dzieci.

Muzyczne życzenia dla swojej Mamy nagrał również Marcel! Posłuchajcie: