1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Informacje dotyczące zdalnej edukacji, dni wolnych od nauki i egzaminów 8-klasisty

Drodzy uczniowie i rodzice.

 

Minister Edukacji Narodowej ogłosił dzisiaj, że nauczanie zdalne z powodu pandemii koronawirusa zostaje przedłużone do 24 maja 2020 r, dlatego nadal zostajemy w domach i uczymy się tak jak dotychczas.


Zgodnie z organizacją obecnego roku szkolnego, który został ustalony we wrześniu 2019 r. 30 kwietnia 2020 roku w naszej szkole jest dniem wolny od zajęć dydaktycznych. W tym czasie zachęcam do uzupełnienia zadań i wolnego czasu dla siebie.

Minister Edukacji również poinformował w swoim komunikacie, że egzaminy ósmych klas odbędą się 16-18 czerwca 2020 r.


Zachęcamy Was do korzystania z zasobów publikowanych na naszej stronie internetowej.

 

Życzę Wam dużo siły i motywacji do wykonania zadań i do nauki,
a przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych Rodzin.

Dyrektor Tadeusz Śliwa