1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zalecenia dla uczniów

Drodzy uczniowie,

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.
Zobowiązuję Was do odpowiedniego i odpowiedzialnego wykorzystania czasu zawieszenia zajęć na systematyczną realizację powierzonych zadań. Najbliższe dni to nie jest czas wolny. To czas próby. Próby Waszej dojrzałości, zaradności i obowiązkowości.
Proszę w miarę możliwości o codzienne śledzenie wiadomości dodawanych na naszą stronę internetową.
W linku: https://zs2s-mikolow.pl/2020/03/16/lektury-w-tvp-1-zachecamy-do-ogladania/ znajdują się propozycje ekranizacji lektur oraz spektakli on line, natomiast pod adresem https://zs2s-mikolow.pl/2020/03/13/zadania-dla-uczniow-na-czas-zamkniecia-szkoly/ znajdują się polecane przez naszych nauczycieli strony internetowe z dużą ilością zadań, ciekawostek jak również wycieczek online np. do muzeów na całym świecie. Obie strony są aktualizowane codziennie.

Życzę powodzenia i przyjemnej pracy.
Dyrektor Tadeusz Śliwa