3. Ważne informacje – Nowy Rok Szkolny 2024/2025

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się
2 września o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.

Zebranie z rodzicami odbędzie się 3 września o godzinie 16.30

Rodziców/opiekunów prawnych uczniów chcących korzystać z obiadów prosimy o posiadanie ze sobą nr konta bankowego w celu uzupełnienia niezbędnej dokumentacji oraz długopisu.

Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w roku szk. 2024/2025

Podpisany piórnik, a w nim:

ołówek, gumka, temperówka, linijka, kredki ołówkowe, nożyczki, klej.

Kredki świecowe, biały i kolorowy blok rysunkowy, biały i kolorowy blok techniczny, wycinanki, farby plakatowe, pędzelki (gruby i cienki), kubek na wodę, podkładka do malowania farbami, plastelina, suche pastele, pastele olejne, bibuła

Strój gimnastyczny w podpisanym worku gimnastycznym, buty sportowe z białą podeszwą, biała koszulka z krótkim rękawem, czarne lub granatowe spodenki.

Ryza papieru ksero A4.

Rodzaj, ilość zeszytów oraz pozostałych materiałów zostanie omówiona na zebraniu rodziców z wychowawcą klasy.

W roku szkolnym 2024/2025 nastąpi zmiana godzin rozpoczęcia lekcji oraz przerw międzylekcyjnych, szczegółowe informacje zostaną podane wkrótce.