3. Dzień Edukacji Narodowej

W naszej szkole dziś było bardzo odświętnie, uroczyście i sentymentalnie. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali Koncert Życzeń.

Piosenki z dedykacjami w wykonaniu naszej młodzieży i zabawne scenki z życia szkoły wywołały wiele uśmiechów i wzruszeń.

Po uroczystości, w klasach, obejrzeliśmy prezentację „Poznaj swojego nauczyciela”, w której musieliśmy odgadnąć – ze zdjęcia z dzieciństwa, który to nauczyciel. Bawiliśmy sie przy tym wyśmienicie.

Podczas całego dnia towarzyszyło nam motto:

Nauczyciele są jak kwiaty: roztaczają swoje piękno po całym świecie. Swoim zamiłowaniem do poznawania świata zarażają swoich uczniów, którzy później niosą ową ciekawość, gdziekolwiek przychodzi im żyć.

Jeszcze raz wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły – wszystkiego najlepszego!

„Bo jak nie my – to kto?”