3. Przybory szkolne i plastyczne

Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Aby zajęcia w szkole były urozmaicone i kreatywne prosimy o zaopatrzenie uczniów w podstawowe przybory plastyczne:

• klej

• nożyczki

• farby

• kartki do ksero

• kartki kolorowe

• bibułę

• mazaki/flamastry

• kredki

• plastelina

W związku z koniecznością dostosowania form przekazania wiedzy dla naszych uczniów białe kartki A4 (ksero) potrzebne są również do przygotowania i skopiowania notatek oraz kart pracy dla ucznia podczas lekcji z większości przedmiotów w naszej szkole. Prosimy więc o zaopatrzenie każdego ucznia w ryzę białego papieru formatu A4 i przekazanie wychowawcy klasy.

Prosimy o dostarczenie materiałów w większej ilości i pozostawienie w klasach, ponieważ są wykorzystywane nie tylko na lekcji plastyki i techniki, ale także podczas arteterapii i innych form zajęć rewalidacyjnych.

Czasem na zajęcia potrzebne są materiały niestandardowe (rolki z papieru, liście, guziki, skrawki tkanin, patyczki, orzechy, brokat, cekiny itp.), wtedy bieżące potrzeby będziemy zapisywać w zakładce zadania domowe w dzienniku elektronicznym oraz przekazywać przez uczniów i wychowawców klas.

Grafika z: <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/przybory-szkolne-na-zajecia-plastyczne_8992006.htm#query=plastyczne&position=3&from_view=search&track=sph”>Obraz autorstwa Racool_studio</a> na Freepik