3. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
15 października na sali gimnastycznej, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Oglądaliśmy występy uczniów szkoły podstawowej, zespołów edukacyjno – terapeutycznych, szkoły przysposabiającej do pracy i liceum ogólnokształcącego. Tematem przewodnim akademii była szkoła Pana Kleksa i muzyka z tego filmu.

Dziękujemy wszystkim uczniom za piękny występ i radość jaką prezentowali na scenie!

Serdecznie podziękowania dla zespołu muzycznego, bez którego nie byłoby tak wspaniałego klimatu, w składzie: nasz absolwent Marcel, pani Aleksandra, pan Adam i pan Sławek oraz menadżer: tata Marcela.

Wszystkim Naszym Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy dalszej satysfakcji z pracy, dużo zdrowia i radości każdego dnia!!!!

Tekst: K. Skrzypczyk
Zdjęcia i grafika: J. Swadźba