Kiedy słońce pięknie świeci, ciężko jest wysiedzieć w szkolnej ławce, dlatego klasy 1ppa, 2,3ppb i 3 ppc postanowiły rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w otoczeniu pięknej natury.

Uczestniczyliśmy w pikniku międzypokoleniowym, którego organizatorem był wspaniały Klub Seniora SPA Senior w Mikołowie. Spędziliśmy tam miły czas w otoczeniu śpiewu, muzyczno – ruchowych zabaw i pysznego jedzenia przygotowanego przez seniorów.

Następnie odwiedziliśmy nowo powstały Park Trzech Pokoleń w Mikołowie, gdzie w promieniach majowego słońca zjedliśmy drugie śniadanie. A wiadomo jedzenie najlepiej smakuje na świeżym powietrzu.

Na koniec wybraliśmy się do przepięknych Ogrodów Kapias w Goczałkowicach – Zdrój. Ogród składa się z tematycznych zagajników takich jak np. ogród zimowy, ogród angielski, ogród japoński, ogród romantyczny. Każdy z nich zachwyca cudownym zapachem i pięknymi kolorami kwiatów. Nasi uczniowie podczas miłego spaceru alejkami ogrodów mogli poczuć wiosnę wszystkimi zmysłami.

Zapraszamy na małą fotorelację z Naszych majowych podróży.