3. „Pokaz talentów” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami

5 grudnia 2023r. w Naszej szkole odbył się wielki „Pokaz talentów” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Uczniowie pokazali Nam, że mają moc, talent i siłę, by spełniać swoje marzenia. Na scenie zaprezentowali się m.in. tancerze, piosenkarze, a także pasjonaci składania puzzli i malowania. Klasy młodsze specjalnie na tą okazję nagrały zimowe teledyski. Podsumowaniem uroczystości był film pt. „Tacy sami”, który ukazywał z jakimi problemami zderza ja się nasi uczniowie w codziennym życiu. W tym dniu gościliśmy także naszych rówieśników z sąsiednich szkół – LO nr I, LO nr II oraz Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie.