1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Pożegnanie absolwentów liceum ogólnokształcącego
W dniu 28 kwietnia uczniowie klasy IVLB po raz ostatni wraz z rodzicami przyszli do szkoły aby uczestniczyć w uroczystej akademii. Byli oni zarówno szczęśliwi, że kończy się kolejny etap ich życia ale równocześnie lekko zasmuceni i niepewni co będzie z nimi dalej.
Wszyscy obecni na uroczystości zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji, która to ukazywała czteroletnie poczynania absolwentów, ich wrażenia z pobytu w tej szkole oraz marzenia i plany na przyszłość.
Uczniowie podziękowali wszystkim nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom za cierpliwość i trud włożony w ich rozwój i wychowanie.
Uroczystość przebiegała w miłej, rodzinnej atmosferze a po rozdaniu świadectw przez Pana Dyrektora wystąpili uczniowie z różnych klas uświetniając tę imprezę.
Absolwentom życzymy realizowania najbardziej skrytych marzeń oraz spotykania na swej dorosłej drodze wyłącznie ludzi mądrych i życzliwych.
Wychowawca Ewa Wade