1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Wystawa prac plastycznych Z POTRZEBY SERCA
19 marca, w Miejskim Domu Kultury, miało odbyć się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych uczniów naszej szkoły pt. „Z POTRZEBY SERCA”. Niestety w zaistniałej sytuacji wystawa ta, tak jak wiele innych imprez kulturalnych, została odwołana. Prezentacja zawiera część prac, które miały być na wystawie. Autorami są: Patrycja Przybylska  i Dawid Sztajgli. Prace te stworzone są na tablecie/komputerze, tworzone nietypowo, bez użycia rąk. Prace powstały z wewnętrznej potrzeby, wykonane w trakcie czasu wolnego w domu. Istotą prac jest swobodna ekspresja osobowości. Proces ich tworzenia stanowił swoistą terapię wspierającą utrzymanie równowagi psychicznej i rozładowującą frustracje. W przypadku każdej pracy, proces tworzenia stanowił reakcję  na napięcia dnia codziennego, jednocześnie był wyrazem wewnętrznej kreatywności.
                                                                                                 M. Stawiarska, B. Kozak, A. Badura