1. Strona główna
  2. Galeria
  3. X Jubileuszowa Edycja „Tańców Narodów Świata”

25 lutego 2020 roku odbyła się X Jubileuszowa Edycja „Tańców Narodów Świata„, pt „Przeżyjmy to jeszcze raz”.  W imprezie brali udział uczniowie i podopieczni szkół i placówek powiatu mikołowskiego i z Katowic, w wykonaniu których obejrzeliśmy i usłyszeliśmy cała paletę muzycznych gatunków i ekspresyjnych inscenizacji, które wcześniej na przestrzeni 10 lat oglądaliśmy podczas poprzednich edycji imprezy. Artyści mogli wyrazić swą sceniczną wrażliwość poprzez muzyczno-taneczną prezentację. Przy okazji mogliśmy się udać w sentymentalną podróż do przeszłości. Za pomoc finansową i rzeczową dziękujemy sponsorom imprezy:

  • Urząd Miasta Mikołów,
  • Urząd Gminy Wyry,
  • Urząd Miejski w Łaziskach Górnych,
  • Firma Mirola Miszka Sp.J z Orzesza,
  • Cukiernia Jaworski w Mikołowie,
  • Firma Livio Klaudia Tkocz z Gostyni.

Do zobaczenia za rok na 11 edycji imprezy.