1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Kierunek: Karwia! Nasza Zielona Szkoła właśnie trwa!
W dniach 16-25 maja 2026 r. nasi uczniowie ładują baterie, wdychają jod i łączą naukę z profilaktyką zdrowotną nad polskim morzem. 

Taki wyjazd to ogromne przedsięwzięcie, które nie doszłoby do skutku bez ludzi i instytucji o wielkich sercach. Organizacja tegorocznej Zielonej Szkoły to efekt współpracy i wsparcia finansowego ze strony naszych partnerów i przyjaciół. 
Z całego serca dziękujemy za pomoc, życzliwość i dofinansowanie wyjazdu naszych podopiecznych:

Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Panu Mirosławowi Dużemu – Staroście Mikołowskiemu oraz Powiatowi Mikołowskiemu
Panu Aleksandrowi Wyra – Burmistrzowi Miasta Łaziska Górne 
Dyrekcji i Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzeszu 

Dzięki Waszemu wsparciu nasi uczniowie mogą bezpiecznie odkrywać uroki nadmorskiego klimatu, uczyć się ekologii w praktyce i spędzać niezapomniane chwile z rówieśnikami. 
Zapraszamy do obejrzenia pierwszej fotorelacji.