Taki wyjazd to ogromne przedsięwzięcie, które nie doszłoby do skutku bez ludzi i instytucji o wielkich sercach. Organizacja tegorocznej Zielonej Szkoły to efekt współpracy i wsparcia finansowego ze strony naszych partnerów i przyjaciół.
Z całego serca dziękujemy za pomoc, życzliwość i dofinansowanie wyjazdu naszych podopiecznych:
Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Panu Mirosławowi Dużemu – Staroście Mikołowskiemu oraz Powiatowi Mikołowskiemu
Panu Aleksandrowi Wyra – Burmistrzowi Miasta Łaziska Górne
Dyrekcji i Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzeszu
Dzięki Waszemu wsparciu nasi uczniowie mogą bezpiecznie odkrywać uroki nadmorskiego klimatu, uczyć się ekologii w praktyce i spędzać niezapomniane chwile z rówieśnikami.
Zapraszamy do obejrzenia pierwszej fotorelacji.