Z przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastyczno-technicznego „Mój zdrowy dzień”!
Wybór nie był łatwy – Wasze prace pokazały, doskonale wiecie, jak dbać o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, odpowiednią ilość snu oraz balans między nauką a odpoczynkiem od ekranów.
Po ocenie wszystkich prac jury wyłoniło zwycięzców:
Wybór nie był łatwy – Wasze prace pokazały, doskonale wiecie, jak dbać o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, odpowiednią ilość snu oraz balans między nauką a odpoczynkiem od ekranów.
Po ocenie wszystkich prac jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce
Klasa 2,3 pzi
II miejsce
Klasa 1,2 pzf
III miejsce (ex aequo)
Klasa 7,8 pzd
Klasa 1,2 ppa
Wyróżnienia:
Klasa 7,8 pze
Klasa 3,5 pzc
Wielkie brawa i podziękowania za zaangażowanie wędrują również do Martyny Gogolin i Grzegorza Sobiegraja.