Niedawno uczniowie klas 1pa, 3pd oraz 8pa odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 w Łaziskach Górnych, by wziąć udział w wyjątkowych nagraniach. Nasi młodzi artyści wcielili się w bohaterów książki „O wilku, który miewał humory”.
Celem wyjazdu było nie tylko przełamywanie barier, ale przede wszystkim wzmocnienie wiary we własne możliwości. Efektem tej pracy będzie audiobook, który ukaże się już niebawem! My już nie możemy się doczekać, a Wy?
Celem wyjazdu było nie tylko przełamywanie barier, ale przede wszystkim wzmocnienie wiary we własne możliwości. Efektem tej pracy będzie audiobook, który ukaże się już niebawem! My już nie możemy się doczekać, a Wy?